Zprávy z online světa

Češi a online svět 2017

Více jak 7,3 milionů lidí v České republice (78% Čechů) používá internet. Nejčastěji navštěvují webové stránky týkající se zpravodajství.
Číst více

Rostou výdaje na internetovou reklamu

Výdaje vynaložené na internetovou reklamu umístěnou na webových stránkách rostou. Za měsíc duben bylo vynaloženo na propagaci na internetu bezmála 652 milionů korun.
Číst více

5 důležitých právních náležitostí e-shopů

Základem úspěchu a konkurenceschopnosti e-shopu je kromě prodeje vhodných výrobků či služeb a kvalitní péče o zákazníka, bezesporu i moderní a responzivní design a reklama. Opomíjeny by však neměly být ani právní náležitosti, které musí e-shopy ze zákona uvádět!
Číst více

Domény v roce 2016

Počet zaregistrovaných domén stále roste. Za rok 2016 vzrostl téměř o 4% oproti roku 2015. Dle CZ.NIC bylo na konci roku 2016 zaregistrováno 1 280 916 českých domén.
Číst více

MDK STAV staví na novém webu

Firma MDK STAV nyní prezentuje svoji činnost na nových webových stránkách. S využitím redakčního systému Wordpress má web moderní design, je responzivní a umožňuje snadnou správu stránek.
Číst více

EET a e-shopy

Elektronická evidence tržeb (EET) a e-shopy? Pozor! Od 1. 3. 2017 se evidence tržeb bude týkat také e-shopů. A jaké tržby budou podléhat evidenci tržeb?
Číst více

Stále rostoucí počet nákupů zboží z e-shopů

Počet nákupů přes internet stále roste. Nejen elektroniku, spotřební zboží či oblečení lze objednat z e-shopů. Nově se do popředí dostává on-line nákup potravin, jehož podíl na celkových nákupech výrazně vzrostl.
Číst více