Něco o nás

Develox je společnost zaměřená na webové technologie a systémy, které mohou podpořit a rozvíjet podnikání firem. Tvoříme webové stránky, internetové obchody, provádíme jejich další servis a rozvoj, staráme se o internetový marketing, implementujeme systém Office 365. Jsme primárně zaměřeni na implementaci a využití již existující aplikací. Používáme celosvětově ověřené a spolehlivé systémy, které umíme upravit a přizpůsobit pro vaše potřeby.

Naší hlavní výhodou je, že umíme pochopit vaše podnikání, umíme o něm přemýšlet stejně jako vy a navrhnout vhodné řešení. Jsme orientovaní na zákazníka a jeho potřeby.

Naše mise

Tvoříme a implementujeme aplikace a internetové služby, které pomáhají podnikat úspěšně.

Naše vize

Chceme se stát významným dodavatelem aplikací a internetových služeb pro malé firmy (025 zaměstnanců) a středně velké podniky (26–500 zaměstnanců).

Náš tým

Náš tým - grafici  Náš tým - grafici

 

Náš tým - programátoři  Náš tým - programátoři  Náš tým - programátoři

Náš tým - copywriteři, textaři

Grafici
Grafické návrhy www stránek, e-shopů a aplikací tvoří zkušení grafici. Kreativci mají moderní a svěží nápady a jsou schopní přenést do návrhů vaše představy.

Programátoři
Programování webových stránek, e-shopů a aplikací mají na starosti programátoři, kteří jsou schopní pracovat na různých platformách. Vývojáři mají zkušenosti s vývojem různých aplikací a jsou zárukou, že bude vše fungovat podle požadavků.

Copywriteři (textaři)
Dobře fungující weby a eshopy potřebují kvalitní texty. Obsahovou náplň má na starosti náš copywriter (textař). Dokáže napsat texty, které osloví zákazníky.

Pokud jsme vás zaujali, kontaktujte nás. Rádi se s vámi pobavíme o možné spolupráci a vybrané z vás rádi přivítáme v našem týmu.