Implementace Office 365

Zakládáte a rozvíjíte své podnikaní, svoji živnost, máte malou firmu, či podnik? Tyto aktivity si kladou nemalé nároky na pořízení nejrůznějšího softwaru a licencí. Co kdybychom vám řekli, že všechny tyto náklady můžete snížit na minimum, jen díky použití jednoho softwaru? Tím programem je sada nástrojů a služeb Office 365.

Přestože již dnes existuje množství aplikací zajišťujících kompletní správu vašeho podnikání, jedná se stále o služby, jejichž cenové relace nejsou vždy akceptovatelné. Právě a možná i proto přišla společnost Microsoft se službou Office 365. Asi všichni znáte hojně využívaný kancelářský balíček Microsoft Office. Office 365 jej rozšiřuje, doplňuje a zdokonaluje.

Co vše a mnohem více nabízí balíček Office 365

  • Používejte při svém podnikání známý kancelářský software.
  • Můžete zdokonalit komunikaci uvnitř vaší společnosti a podpořit sdílení důležitých dat.
  • Zálohujte své dokumenty, pracujte s cloudem.
  • Budete moci komunikovat pomocí nejmodernějších technologií.
  • Vytvořte a využívejte podnikový intranet.
  • Prohlížejte a upravujte svá data pomocí mobilních zařízení.

Dokumenty můžete upravovat i v mobilu

Office 365 je online platformou společnosti Microsoft, která umožňuje obstarávat firemní infrastrukturu. Obsahuje přímé napojení na kancelářský software Office, přičemž jej neustále aktualizuje. Díky speciálním aplikacím pro mobilní telefony a tablety můžete svá data a dokumenty upravovat i na mobilních zařízeních.

Kromě toho využijete i e-mailové rozhraní Microsoft Exchange Online, či OneDrive Pro, neboli službu, která umožňuje inteligentní ukládání a sdílení dokumentů. K moderní multimediální komunikaci poslouží Skype pro firmy. K vytváření vnitrofiremních portálů, zjednodušeně intranetů, slouží nástroj SharePoint. Ke snadnějšímu řešení týmových úkolů se zase přímo nabízí řešení tzv. „sdílených kalendářů.“ Nechybí samozřejmě ani samotný Microsoft Office. K tvorbě internetových stránek a správě vašeho webu jistě využijete i prostor pro webový portál, a to včetně nezbytných šablon i dalších nástrojů.

Svá data naleznete na jakémkoliv počítači s připojením k internetu

Office 365 nabízí široké množství výhod:

  • Ohromným přínosem, nejenom pro začínající firmy a podnikatele, se stává fakt, že tento produkt pracuje online v cloudu. Tedy v internetovém prostředí. Využijete jej prakticky kdekoliv, kde je připojení k internetu.
  • Protože kancelářský balíček a další aplikace můžete používat i v režimu offline, ani bez internetového spojení nebudete ztraceni.
  • Pracujte s ním v kanceláři, doma, na zahradě, na chalupě, na cestách, ale třeba i u zákazníků, na obchodních jednáních, či pracovních schůzkách.
  • Díky tomu můžete nejenom pracovat odkudkoliv z naší planety, nýbrž i sdílet velké množství dat. To vám umožní zjednodušení nejrůznějších agend, ale i zrychlení pracovních postupů a komunikace.

Když k tomu připočteme ještě nezbytnou online podporu a bezpečnou zálohu dat, dostaneme opravdu výjimečný nástroj pro vaše podnikání. To vše, v kombinaci s nízkými pořizovacími náklady, předurčuje balíček Office 365 k efektivnímu využití ve vaší kanceláři, či firmě.


Požádejte o konzultaci ZDARMA

Chcete získat více informací o systému Microsoft Office 365? Požádejte o konzultaci. Rádi vám pomůžeme najít vhodné řešení. Vstupní konzultace je vždy ZDARMA.

Konzultace zdarma

Pokud byste rádi využili naše služby a nevíte si rady, využijte naši konzultaci zdarma. Zadejte do formuláře své kontakty, popište nám svůj záměr a my vám poskytneme konzultaci, a to zcela zdarma. Za to ručíme.