SEO optimalizace pro vyhledávače

Uděláme pro vás SEO optimalizaci, která vylepší pozici vašich stránek v internetových vyhledávačích. Víme, jak na to. Máme zkušenosti a výsledky. Naše SEO optimalizace zlepší pozice vašich stránek dlouhodobě.

Jedním z hlavních faktorů úspěšnosti webových stránek a e-shopů je jejich SEO optimalizace pro vyhledávače. S pojmem SEO optimalizace se setkal snad každý, kdo vlastní nebo provozuje webové stránky nebo internetový obchod. Search Engine Optimization (zkratka SEO, optimalizace pro vyhledávače) zahrnuje různé techniky tvorby a úprav webových stránek s cílem dosáhnout co nejvyšších pozic ve vyhledávačích.

Co je důležité, když se dělá SEO optimalizace

Když se dělá SEO optimalizace, je důležité vytvořit nebo upravit webové stránky tak, aby byly při hledání ve vyhledávačích Seznam a Google pokud možno na první, druhé nebo případně třetí straně.

Dosáhnout umístění webových stránek nebo internetového obchodu na první straně vyhledávače může být někdy překvapivě jednoduché a někdy téměř nemožné. Rozhodujícími faktory dobrého umístění tak jsou:

  • Význam požadovaného klíčového slova nebo klíčové fráze.
  • Počet konkurenčních odkazů odpovídajících požadovanému klíčovému slovu nebo frázi.
  • Kvalita obsahu stránky vzhledem ke klíčovému slovu nebo frázi.
  • Kvalita zpětných odkazů, které odkazují na optimalizované stránky.

Význam klíčového slova nebo fráze pro SEO optimalizaci

Pokud se rozhodne realitní kancelář z Prahy 1 provést SEO optimalizaci svých stránek na klíčovou frázi "realitní kancelář", pravděpodobně vynaloží velké finanční prostředky a výsledky nebudou dobré. Důvodem je, že zvolená klíčová fráze má příliš obecný význam. Realitních kanceláří jsou jistě tisíce po celé republice a je jen velmi malá pravděpodobnost, že ta z Prahy 1 bude na první nebo druhé straně ve vyhledávačích.

Pokud se ovšem rozhodne stejná realitní kancelář z Prahy 1 provést SEO optimalizaci stránek na klíčovou frázi "realitní kancelář praha 1", je velmi pravděpodobné, že se stránky umístí na velmi dobré pozici a finanční prostředky vynaložené na SEO optimalizaci budou nízké. Realitních kanceláří v Praze 1 určitě nebudou tisíce nebo stovky a navíc lze předpokládat, že kdo chce například koupit byt v Praze 1, nejprve osloví realitní kanceláře právě z Prahy 1. Takto zvolená fráze má velmi konkrétní význam a konkurenčních odkazů bude málo.

Jak děláme SEO optimalizaci u nás

Vlastní SEO optimalizace je rozdělena do několika fází. Každá z nich je důležitá.

  • Výběr klíčových slova a klíčových frází.
  • Ověření počtu hledání klíčových slov a frází ve statistikách.
  • Úprava meta dat webových stránek a e-shopů.
  • Úprava a rozšíření obsahu webových stránek ve vztahu ke klíčovým slovům a frázím.
  • Vytvoření několika kvalitních zpětných odkazů.

Co říkají naši zákazníci

Naše oddělení se zabývá prodejem omílacích strojů a také nabízíme omílání jako službu jiným strojírenským podnikům. Develox nám zajišťuje SEO optimalizaci našeho webu. Musím říct, že od té doby jsou naše stránky stále na  první straně vyhledávačů a většinou na první nebo přední pozici.

Martin Kučera, FLÍDR s.r.o. www.omilani.cz

reference http://www.omilani.cz - seo optimalizace

SEO optimalizace je trvalý, průběžně opakující se proces

Dlouhodobě úspěšná SEO optimalizace je trvalý proces. Myslete na to, že i vaše konkurence chce mít dobré pozice ve vyhledávačích a pravděpodobně na tom pracuje. Pokud se jednou rozhodnete dělat dobré SEO na svých webových stránkách a e-shopech, musíte v tom průběžně pokračovat. Průběžnou SEO optimalizaci děláme na základě servisní smlouvy, kterou nastavíme podle vašich požadavků a s cílem dosáhnout co nejlepších výsledků.

Podívejte se na naše reference

Provedli jsme SEO optimalizaci na několika webových stránkách a internetových obchodech. Podívejte se na naše výsledky.

Požádejte o konzultaci ZDARMA

Uvažujete o SEO optimalizaci pro vaše webové stránky? Chcete vylepšit pozice umístění vašich webových stránek ve vyhledávačích? Požádejte o konzultaci. Rádi vám pomůžeme najít vhodné řešení. Vstupní konzultace je vždy ZDARMA.

Konzultace zdarma

Pokud byste rádi využili naše služby a nevíte si rady, využijte naši konzultaci zdarma. Zadejte do formuláře své kontakty, popište nám svůj záměr a my vám poskytneme konzultaci, a to zcela zdarma. Za to ručíme.